Dobrze zaprojektowana kuchnia to nie tylko przestrzeń w której przygotowujemy posiłki, ale również sprzęt kuchenny. Dobra i wygodna kuchnia nie musi obfitować we wszystkie rodzaje sprzętu, lecz w taki, który spełni nasze oczekiwania, ponieważ lepiej iść na jakość niż na ilość.

Z takiego założenia wychodzi sklep naczynia.olkusz.pl, który przez lata swojej działalności zagwarantował sobie solidną pozycję na rynku, a klienci wracający na zakupy zawsze mają pewność, że jakość sprzętu kuchennego w sklepie stoi na najwyższym poziomie. Aby wspomniana jakość rzeczywiście była wysoka, sklep postawił na solidne firmy z tradycjami.

Znajdziemy tu między innymi sprzęt kuchenny marki Gerlach, która zajmuje się produkcją sztućców czy garnków. Gerlach jest firmą Polską, która może poszczycić się bardzo długa historią, bowiem została założona w 1760 roku i przez cały czas swojego istnienia skupiała się na tym, aby ich produkty były najwyższej jakości. Powoli pięła się ku górze, a zadowoleni klienci polecali ją kolejnym, potencjalnym kupcom.

Firma Gerlach zawsze skupiała się na tym aby produkować mniejsze partie sprzętu, tak by liczyła się jakość, a nie ilość. Dziś sztućce i garnki tego producenta spotkamy nie tylko w Polsce, a ich ponadczasowy design przyciąga zarówno miłośników nowoczesnego wyglądu, jak i osoby gustujące w klasyce.

Sklep naczynia.olkusz.pl podtrzymuje trend na kuchnię w stylu klasycznym, co skutkuje bardzo dużym wyborem sprzętu marki Emalia Olkusz. Dawniej kuchnie naszych babć obfitowały w emaliowane garnki, a dziś można jasno powiedzieć, ze zainteresowanie tego typu sprzętem wróciło z wielką mocą.

Dlaczego emalia jest tak ceniona? Po pierwsze jest zwyczajnie ładna. Dzięki użyciu takiej powłoki możemy spotkać całą paletę kolorów oraz szeroki wachlarz wzorów. Znajdziemy garnki z motywami kwiatowymi, z napisami oraz wiele innych. Poza walorami estetycznymi, emalia jest polecana wszystkim osobom ceniącym zdrową kuchnię, co doskonale pokrywa się z kolejnym trendem na zdrowe odżywianie. Emalia jest bowiem specjalną powłoką powstałą ze sproszkowanego szkła, która zabezpiecza stal przez przedostawaniem się z niej substancji chemicznych do wody. W przypadku garnków firm takich jak Gerlach czy Emalia Olkusz nie jest to co prawda konieczne, bowiem obie te firmy stosują stal nierdzewną wysokiej jakości, która nie wydziela żadnych substancji chemicznych, lecz emalia poza swoimi właściwościami zabezpieczającymi ceniona jest także za zmniejszenie ryzyka przypalenia się potraw do dna. Jest tak dzięki temu, że powłoka ta nagrzewa się wolniej i bardziej stopniowo od stali.

Wśród produktów marki Emalia Olkusz znajdziemy nie tylko garnki, ale także patelnie, brytfanny czy kubki. Sklep warto odwiedzić także jeśli szukamy sprzętu kuchennego charakteryzującego się bardzo dużymi walorami estetycznymi i kolorystyką. Firma Silesia Rybnik znana jest z produkcji sprzętu kuchennego o pięknym wyglądzie i wzornictwie. Oczywiście tuż obok estetyki stoi praktyczność i wygoda, dzięki czemu w ofercie firmy coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy tradycyjnego sprzętu, jak i ci stawiający na nowoczesność. Sklep oferuje wysoką jakość sprzętu kuchennego we wszystkich półkach cenowych. Jeśli szukamy czegoś stosunkowo niedrogiego, ale nie chcemy kupować sprzętu o wątpliwej jakości, warto przejrzeć ofertę firmy Elo Pol, której sprzęt kuchenny również znajduje się w sklepie. To doskonały wybór dla osób, które planują wystrój nowej kuchni, ale nie mogą sobie pozwolić na zakup drogiego sprzętu kuchennego. Interesujący sprzęt kuchenny proponuje także firma Valdinox, która specjalizuje się w produkcji aluminiowych patelni i garnków pokrytych specjalną nieprzywierającą powłoką. Są one lekkie i bardzo dobrze sprawdzają się zarówno do gotowania, smażenia, jak i duszenia.

Sklep naczynia.olkusz.pl skupia się nie tylko na tym aby oferta była bogata i zróżnicowana, ale także na tym aby kontakt z klientem był zawsze dobry. Przy zakupach powyżej 249 złotych dostawa będzie darmowa, a niezależnie od tego za jaką kwotę zamówimy sprzęt, paczka zawsze będzie doskonale zabezpieczona. Po jej odebraniu mamy 30 dni na jej zwrot, a w razie pytań możemy skorzystać z jednego z dwóch numerów telefonu; 32 308 07 07, 530 990 797, adresu e-mail; biuro@naczynia.olkusz.pl, jak i numeru gadu-gadu; 5556657. Siedziba sklepu znajduje się w Olkuszu, przy ulicy Parcówka 9, pod którym to adresem możemy zrobić także zakupy stacjonarne.

Na stronie internetowej sklepu znajdziemy kategorie sprzętu kuchennego, po wejściu w które możemy skorzystać z różnych filtrów dla szybszej nawigacji. Poza kategoriami typowo zakupowymi, na samym dole strony internetowej znajdziemy także podstronę „blog”, po wejściu w którą znajdziemy całą bazę porad skupiających się między innymi na przepisach kuchennych, poradnikach zakupowych czy ciekawostkach związanych z żywieniem. Nie musimy być kucharzem z zawodu aby móc pochwalić się doskonale wyposażoną kuchnią. W tym celu nie jest również konieczny pokaźny budżet. Robiąc zakupy w sklepie naczynia.olkusz, możemy wybierać w bardzo bogatej ofercie sprzętu, w której coś dla siebie znajdą klienci gustujący w nowoczesnym wystroju jak i w klasyce, a to wszystko w stosunkowo niskich cenach. Nie pozostaje wiec nic innego, jak życzyć udanych zakupów!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]